Внимание! Рижскому Детективному Агентству (Латвия) принадлежит сайт: Www.Detektivs.Lv (Detektivs.Eu, Detektivs.Com, Detektivs.Org, Detectivs.Lv) и Oдин номер телефона: +37126065555! Будьте аккуратны! Опасайтесь мошенников! +

Www.Detektivs.Lv
Tелефон: +371 26065555

Rīgas detektīvu aģentūra


Uzmanību! Kad vēršaties pie detektīvu aģentūras, obligāti pieprasiet dokumentus: detektīvfirmai jābūt apliecinošā licence detektīvdarbības veikšanai, bet privātdetektīvam - privātdetektīva sertifikāts! +


Rīgas Detektīvu Aģentūra Tel.: +37126065555 О. Zeļika:
STEIDZAMS BRĪDINĀJUMS! ESIET UZMANĪGI!
GOOGLE.COM PARĀDĪJUŠIES KRĀPNIEKI, KAS UZDODAS PAR MUMS!

Rīgas Detektīvu Aģentūra +37126065555
NEKAD neizmanto GOOGLE ADDWORDS reklāmai!
Www.Detektivs.Lv
Tālrunis: +371 26065555
Uz katru Jūsu zvanu atbild tikai Detektīve Olga Zeļika*!


 

Drošības pakalpojumi

Drošības pakalpojumi uzņēmumiem un privātpersonām

Kas tiek piedāvāts kā Drošības pakalpojumi?

Drošības pakalpojumi piedāvā visplašāko pakalpojumu klāstu, kas var ne tikai aizsargāt, bet arī samazināt dažādus darbības riskus firmām un privātpersonām.

Drošība balstās uz nepieciešamās informācijas ievākšanu, kā arī nodrošināšanos pret riskiem uzņēmējdarbībā un citās dzīves sfērās.

Ja ir nepietiekama informācija par gaidāmo darījumu, atbildīgo darbinieku, par jaunas personas ierašanos Jūsu personīgajā dzīvē, varat ciest ne tikai Jūs personīgi, bet arī var tikt radīts neatgriezenisks kaitējums uzņēmējdarbībai.

Firmām, uzņēmumiem un privātpersonām SIA "Rīgas Detektīvu Aģentūra" piedāvā - nepārtrauktu nodrošināšanu ar nepieciešamo informāciju par Jūsu biznesam draudošajiem riskiem, kā arī riskiem Jums kā privātpersonai, sagatavošanos plānotajiem darījumiem (arī Juridiskie pakalpojumi!), krāpšanas un ļaunprātību novēršanu.

  Intereses gadījumā SIA "Rīgas Detektīvu Aģentūra" sākotnēji piedāvā tikšanos individuālai konsultācijai. Pēc iepazīšanās ar klienta uzņēmējdarbības specifiku, katram klientam tiek piedāvāts saraksts ar rekomendācijām veiksmīgas uzņēmējdarbības veicināšanai.

Mēs esam par VEIKSMĪGU BIZNESA ATTĪSTĪBU un MIERU JŪSU DZĪVĒ.

Samaziniet Jūsu riskus, pasargājiet sevi no nevajadzīgām problēmām - savlaicīgi vēršoties pie mums un saņemot nepieciešamo informāciju!